את כבר היית בתהליכי התפתחות בחיים ועדיין מוצאת את עצמך סביב אותם לופים? במיוחד בתקופה האחרונה עם כל מה שקורה במדינה, כל כך הרבה דברים מצליחים להוציא אותך מאיזון וגורמים לך לאיבוד שליטה?
את מוצאת את עצמך יום אחרי יום, דואגת לכולם ורוצה לרגע לעצור ולנשום באמת, אבל זה פשוט לא מצליח לקרות… למרות כל התהליכים שעשית, הלופ הזה עדיין נשאר ולא מצליח להרפות.

דווקא בתקופה כזאת זה הזמן לצאת מהתקיעות
לנוע קדימה, להקל על אי השקט ולנשום!

מבצע להפחתת הלחץ - רק 189 ש"ח

סמדר אזואלוס
סמדר אזואלוסאילת
קרא עוד
"שחף יקר ומהמם. תודה ענקית על סדנה מדהימה. מקצועית. בעלת עוצמות אדירות. תודה על ההכלה הבלתי נתפסת שלך. זה בטוח לא פשוט להכיל באהבה בנתינה ובמקצועיות רבה כל כך הרבה אנשים מורכבים בו זמנית. אין ספק שיש לך את המתנה האלוהית של ריפוי הנפש. אתה בעצמך נפש עדינה, חכמה וחזקה. המטפלות שאיתך נדירות גם הן. בעלות אנרגיות ריפוי חזקות שעוזרות להובלת התהליך בצורה מושלמת. הדינמיקה הקבוצתית והחיבור בין האנשים היה מדהים. לדעתי הרבה בזכותך. באתי לסדנא עם הרבה חששות וקיבלתי מתנה לחיים. ובעיקר ריפוי תובנות וחוזקות. אוהבת אותך ומודה לך. דרכינו לא נפרדות..."

בסדנא של 3 שעות עוברים וחווים ריפוי נפשי עמוק. הכלי שאנחנו נעבוד איתו (rebirthing) הוא כזה שאי אפשר “לרמות”. הוא תמיד יקח אותנו למסע שממנו תצאי אחרת. שלמה יותר, חזקה יותר, בטוחה יותר. בתוך הסדנא אנחנו נכנסים לתהליך עוצמתי של שחרור התקיעות בחיים ומטענים רגשיים מתוך הגוף באמצעות נשימה מעגלית.
ולומדים איך להזרים אנרגיה מרפאת בשאיפה ולשחרר בנשיפה.​ 

100% אחריות - לא אהבת את הסדנה כסף יוחזר!

איך הפך נער שמנמן וחולה למרצה במכללת רידמן שהוביל כבר 1,657 קרייריסטיות מצליחות בדרך של נשימה מודעת לחוות הקלה מיידית בסטרס המלווה את חייהם

כתבה במגזין דה רוטשילד.

סדנת ״מרחקים גדולים בצעדים קטנים״
עם שחף אלדר

בסדנה באמצעות תרגול נשימה מעגלית (rebirthing)
אנו ננקה את הגוף ממטענים רגשיים וחוויות שליליות מהעבר ונזרים חמצן ואנרגיה חדשים.
האנרגיה העוצמתית הזו מעבירה את הגוף לידה מחדש ומשפיעה על כל התחומים בחיינו. באמצעותה משתחרר חוסר נוחות רגשי עמוק, ומעצימים את החיבור העצמי ומרגישים הקלה משמעותית.

seen on

idanvaitzner_pastel_painting_of_a_magical_path_7257fd3e-6f1a-41bd-8ef2-ea53ef37f5da

למי שמרגישים שהם מחפשים כלי התפתחות חדש ואחר ממה שהכירו עד היום, כזה שיוכל לפתוח אותם למקומות חדשים ופורצי דרך בעצמם.

idanvaitzner_pastel_painting_of_a_woman_meditate_with_closed_ey_950c6051-c880-4cd9-aee6-6cdc464e1f5f

כל מי שבמשך שנים היו עסוקים בדאגה לכולם מסביב ובחיי היום יום, ועכשיו מרגישים שהגיע הזמן ליצור שינוי. לא ברור להם בדיוק מהו, אבל הם מרגישים חזק בבטן שזה הזמן עבורם להתחיל תהליך של בירור פנימי עמוק. 

woman

למי שמכירים או רוצים להתנסות בריברסינג ולחוות בסדנא אחת חוויה עוצמתית ושונה (והכי חשוב, כזאת שמניעה את התהליך האישי שלך קדימה)

idanvaitzner_pastel_painting_of_A_butterfly_emerges_from_the_co_127ebf2d-df6b-4b1e-a7cf-b3c786c07366

אנשים שמחפשים כלי אחר ולא בהכרח רוצים תהליך עם מטפל 1 על 1.

idanvaitzner_pastel_paiting_of_new_angles_in_life_a3c13758-f4e7-43c9-9956-e765b658af60

למי שמחפשים למצוא זוויות חדשות ולהאיר באור חדש על הקשיים שלהם.

idanvaitzner_pastel_painting_of_a_new_sprout_97a5dc5e-7bf5-45fd-be5f-d2b2dfc3096b

לאנשים שצמיחה והתפתחות הוא דבר חשוב עבורם ורוצים לעבור לרובד עמוק יותר ולחוות שינוי.

אנו מנקים את הגוף ממטענים רגשיים וחוויות שליליות מהעבר, מזרימים חמצן באופן יסודי אל הגוף ונטענים באנרגיה חדשה.

האנרגיה מעבירה את הגוף לידה מחדש המשפיעה עלינו בכל תחומי החיים​

משחררים חוסר נוחות רגשי עמוק, מעצימים את החיבור הפנימי משחררים תגובות אוטומט וחסמים ומרגישים הקלה משמעותית​

ממלאים את הפרטים כאן, בוחרים תאריך ומגיעים לסדנא 🙂 מחכה לך

הסדנא מתאימה גם למי שיש לו ניסיון
וגם למי שאף פעם לא תרגלה ריברסינג (וכן, אפשר לבוא עם חברה או עם בן זוג)

אלירן ניר
אלירן ניראילת
קרא עוד
"הייתי בסדנת נשימה של שחף ובתהליך של הסדנה יצאנו למסע מדהים וחזק שבעזרתו חזרתי לכתוב וחזרתי לגלות דברים חדשים וגם דברים שהיו סגורים עמוק בפנים. התהליך היה קשה וגם מפחיד אבל למדתי המון דברים דרך הקשיים והפחדים. ואחד הדברים זה מה שכתוב למטה. אני מסתכל על עצמי מבפנים ורואה מישהו חדש אבל ישן, מישהו שהמון זמן פשוט ישן בתוך הנפש שלי, בתוך הגוף שלי. אני מאמין שאצליח להוציא אותו בחזרה לעולם ולהיות איתו שלם בזכות התהליך. תודה ענקית לך שחף וגם כמובן לכל הצוות שהיו איתי. תודה ענקית ענקית. ממליץ בחום

שמי שחף, אני מדריך ומטפל מוסמך בוגר מכללת רידמן, איש סגל ומרצה במגמה לפסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית (הצלחתם לבטא? שאפו). במילים אחרות: אני עוסק בתשובות לשאלות שמובילות לקשיים הכי גדולים שלנו. כולנו מתמודדים עם בעיות. אם היינו יודעים מה הפתרון לבעיותינו – הן היו נפתרות. אך אין פתרונות פלא. אין שיטה אחת מנצחת, נס שיעלים את הצרות והדאגות שלנו ולכן אין להבטיח נוסחאות קסם. 
מה שאני כן מבטיח בפה מלא הוא פתרון. לתפיסתי, לכל בעיה יש גורם, לכל שאלה תשובה, ולכל בעיה יש פתרון. 
הרגש, הנפש, הגוף, האנרגיה והרוח – כרוכים אחד בשני, דבר תלוי בדבר. שם טמונות כל התקלות, ושם נמצא את התשובה.  אני מאמין ששחרור עצמי הוא מסע שכל אחד ואחת מאיתנו צריכים ללכת בו. אני מאמין שהעצמה פנימית היא יכולת, היא נרכשת, היא מתגמלת, ולכולנו מגיע לזכות בה. בעיניי, על אף שהמסע אל נבכי הנפש הוא אישי לחלוטין, במסע הזה צריך בן לוויה. מישהו שיהיה לצידך ויוכל להוביל אותך אל הפתרון לקשיים שנמצאים איתך כבר שנים.
אשמח להיות האדם הזה עבורך. 

Scroll to Top
דילוג לתוכן