רוצה להתחבר לעצמך ולחיות ברוגע ושלווה?

אני מזמין אותך ללמוד ולתרגל איך להשיג שקט ורוגע פנימי בחיים של מירוץ אינסופי

תכנית המיינדפולנס הדיגיטלית המלאה מבית “מרחקים גדולים בצעדים קטנים”
בהנחיית שחף אלדר שתראה לך את הדרך חזרה הביתה לחיים של שקט,
שלווה ותחושת ביטחון

סיימת עוד יום עבודה מלא ועמוס.

בבית מחכות לך משימות ומטלות יומיומיות שחוזרות על עצמן.
צריך לתחזק את הבית ולשלם חשבונות, ותמיד יש משהו שצריך לקנות, פעולה שצריך להשלים, בני משפחה שזקוקים לתשומת לבך המיידית… אז מגיע סוף השבוע, אבל גם הוא עמוס בפעילויות ואירועים משפחתיים.
וזה פשוט לא נגמר! גם החיים שלך מרגישים לעיתים כמו מרדף בלתי נגמר אחרי הזמן והרגשה מתמשכת של ‘לא הספקתי’, ‘לא עשיתי טוב מספיק’, ‘לא הצלחתי’?
גם אצלך כל רגע בחיים מלווה במחשבות מטרידות שלא מפסיקות, אי שקט, הסחות דעת, דאגות ממה יהיה ואיך אצליח? מחשבות שלא רק שהן לא מקדמות אותך, הן גם מעכבות ומונעות ממך לחיות חיים רגועים, שקטים ושבעי רצון. הרגשה תמידית של מירוץ להגיע אל היעד הבא.
ואז, מה עושים כשהגענו סוף סוף? נכון, ממשיכים לרוץ אל הבא אחריו.
ובדרך לשם כולנו שוכחים לעצור, לחוות, להרגיש, להנות, להסתפק.

אבל זו לא אשמתנו… וזו גם לא אשמתך!

אנו חיים בתקופה המאופיינת בעיקר במהירות, מוצפים בכמויות מידע אינסופיות
שמגיעות משלל מכשירים אלקטרוניים וקצב חיים מהיר מידי.
ובין כל הטכנולוגיה והקידמה, עם כל הנוחות ויעילות, שכחנו את הדברים הבסיסיים

אבל אם הגעת לפה, כנראה שכבר הבנת שאין לך אפשרות לחכות שדברים יקרו מעצמם.​
הגיע הזמן להתחיל לפעול כדי לראות תוצאות. אחרת? הבעיות לא ייפתרו מעצמם… החיים ירגישו חנוקים יותר, הלחץ, הפחד ואי הודאות יכניעו אותך. מה שיבוא לידי ביטוי במערכת חיסונית גופנית ונפשית חלשות מאוד, פסימיות, חוסר מוטיבציה ועייפות שישתלטו על חייך והבית יהפוך למקום שמאוד קשה לחיות בו.
ואני יודע איך זה כשמשהו חיצוני משתלט לך על החיים ולא מאפשר לך לחשוב בבהירות. כבר בגיל 21 הייתי בעלים של עסק, הגשמתי חלום, היה לי כסף, היה לי מעמד, ובעיקר היה לי לחץ מתמיד שלא איפשר לי להנות מכלום… הייתי כל הזמן עסוק בלהיות מישהו שאני לא, שילמתי מחיר גבוה מידי על ריצוי הסביבה ורוב הזמן הסתובבתי עם תחושת ריקנות וחוסר משמעות. פעלתי מתוך חוסר סיפוק וניסיון חסר תכלית להוכיח לעצמי ולסביבה שאני שווה משהו. לא חוויתי את החיים, אלא עברתי דרכם ומחלת הקוליטיס שממנה סבלתי רק החריפה מיום ליום… עד שהבנתי – מגיע לי יותר מזה!
אין סיכוי שככה אני ממשיך לחיות, אני רוצה ללמוד לחיות קודם כל בשביל עצמי, להתעורר בבוקר בכיף, להפסיק עם המרמור, הקורבנות, ולגלות את עצמי מחדש…

סגרתי את העסק, נסעתי למזרח ולאחר מסע ארוך מצאתי את הכלים, המורים והידע שהובילו אותי להתחבר לעצמי באמת. התחלתי לעבוד עם עצמי במקום לעבוד על עצמי ולגלות מהי התפתחות רוחנית-נפשית -גופנית אמיתית, ולהתמסר אליה באמת. והכי חשוב – המחלה הכרונית שלי נעלמה לי מהחיים! ואני יודע שכל עוד אמשיך להקשיב לעצמי – היא גם לא תחזור! לאחר מסעות רבים בעולם ומפגש עם אנשים ותרבויות נוכחתי להבין שכולנו כמהים לאותו דבר – חוויה של יחד ללא שיפוטיות והגדרות. שהטיפול הנכון הוא הטיפול באנשים ולא בבעיות. הדבר הכי חשוב שהבנתי שהעניין זה ללמוד לקבל ולראות את המציאות בצורה צלולה יותר ולא לנסות לשנות את עצמי. גיליתי את העוצמה שיש בנשימה, עד כמה זה נכון שהיא מחברת אל הלב. הנשימה היא החיבור המרכזי בין הגוף לנפש שהרי בלי הנשימה אין חיבור לגוף, אין חיים. מחקרים רבים מעידים כי בעקבות המדיטציה, הלחץ והחרדה פוחתים, האפשרות לשלוט במחשבות, ולא הן בנו, גוברת, יכולת הריכוז עולה ויכולות קוגנטיביות משתפרות פלאים. המדיטציה פתוחה בפני כל אדם, הפיתרון נמצא בתוכנו והדבר היחיד שמגביל אותנו, היא התודעה שלנו עצמנו. בעזרת הכוונה מסוימת, עצות נכונות ותרגול נכון, לכל אחד יש את הפוטנציאל לחקור את התודעה שלו. היום אני מוביל אנשים למסע השחרור שלהם מתוך אמונה שלכל אחד ואחת יש את היכולת לחוות שחרור גופני-נפשי-רוחני.
כמרצה לפסיכותרפיה טרנספרסונלית ב”מכללת רידמן”. אני יודע איזו השפעה מאזנת יש למיינדפולנס על האנשים שנחשפים אליה. לכן אני מזמין אותך להצטרף עכשיו לתכנית “חוזרים הביתה” תכנית המיינדפולנס הדיגיטלית שיצרתי שמאפשרת לכל אדם ללמוד ולתרגל מיינדפולנס מכל מקום, בכל זמן ואף פעם לא לבד.

ההזדמנות שלך היא עכשיו!

מיינדפולנס - מודעות קשובה
להיות נוכח וקיים ברגע הזה

העולם המערבי של ימינו מתאפיין בשטף בלתי נגמר של מידע והסחות דעת, הכל מהיר ומתעדכן כל רגע. בעזרת המיינדפולנס אפשר רגע להניח למירוץ ולחוות את הכאן ועכשיו.

המיינדפולנס (Mindfulness) היא בעצם שיטת מדיטציה שעיקרה מודעות קשובה. כלומר, תרגול המיינדפולנס מבוסס על הפנייה של תשומת לב מודעת לכאן ועכשיו.

ברגע שאני ברגיעה ופתיחות יש לי את האפשרות לקבל את הרגע הנוכחי בהוויתו ללא שפיטה, ואז יש לי את היכולת להתרכז בו ולחוות אותו באמת. המיינדפולנס מלמד אותי לתרגל התמקדות בחוויה מיידית, הקשבה למתרחש עכשיו, בדגש על הנשימה, על המחשבות, על תחושות הגוף ועל הרגשות.

לתרגל מיינדפולנס זה, למעשה, להיות במצב של נוכחות בהווה, להביט במה שקורה באופן בהיר ונקי בתודעה שלי. בניגוד למצב של עשייה מתמדת מתוך צורך, או הרגל, להיות בקשב. כשאנחנו ממוקדים, הגוף שלנו רגוע יותר, שליו יותר ואז אנחנו גם יכולים לראות את היופי והטוב.

היתרון במיינדפולנס היא השילוב בין הרוחניות ליום יומי. לא חייבים להתבודד על הר בשביל לתרגל מיינדפולנס, אלא המהות היא לחוות את חיי היום יום שלנו מפרספקטיבה קצת אחרת.
ל”מיינד” ולמחשבות יש נטייה לקחת אותנו לאלף כיוונים, אז במקום לדאוג מהעתיד ולהתחרט על העבר – אני מזמין אותך לחיות את ההווה!

כמובן שאי אפשר, וגם לא צריך, לבטל לגמרי את המיינד, אך בעזרת תרגול נכון וכוונה, הפוקוס יכול לעבור למקום יותר עמוק בתודעה שלנו. אנחנו יכולים לחיות חיים שבהם המיינד, הפחד והמחשבות לא ישלטו וינהלו אותנו לחלוטין, אלא אנחנו ננהל אותם.

במצב תודעתי של מיינדפולנס, אפשר להתרכז לחלוטין במשימה ספציפית אשר נמצאת לפנינו, הריכוז מתגבר, הקוגניציה משתפרת ורמות הלחץ יורדות. זה דורש תירגול וכוונה, כל אחד בקצב שלו. אך עם הרצון הנכון, החיים שלך ישתפרו באופן משמעותי!

תרגול מיינדפולנס הוא אחת הטכניקות העתיקות ביותר למדיטציה, וכיום, הפך לאחד מסוגי המדיטציה הפופולריים ביותר בעולם. תרגול עקבי הוכיח את עצמו כיעיל במיוחד בעשיית סדר בעולם הפנימי, בנפש, בשכל ובתודעה. צריך משהו שיעזור לנו לשמור על השפיות, להתמודד עם אי הוודאות, הפחד, החרדה ותחושות של חוסר אונים.

הבעיה היא שרוב הסיכויים שאם ננסה לתרגל מיינדפולנס לבד וללא הדרכה התוצאה תהיה בעיקר תסכול, עצבנות, אי שקט ושעמום. לא פעם אני שומע על אנשים ששניסו לתרגל מיינדפולנס לבד, התייאשו וגילו שזה ממש לא כזה פשוט כמו שהבטיחו…

לעומת זאת, תרגול של מיינדפולנס בהדרכה ועם עוד אנשים יכול להיות פרודוקטיבי מאד וליצור תחושת ביטחון וחיים שלווים שקטים יותר.

חשוב להבין, לא כל מי שמייצר תוכן חינמי בנושא מיינדפולנס הוא באמת מוסמך לכך, חשוב ללמוד מאנשים מקצועיים רציניים, שיובילו אתכם לתוצאות וילמדו אתכם גם מה לא לעשות ואיפה הנקודות שחשוב להיזהר מהם…

הפתרון?

ללמוד איך לתרגל בצורה שבאמת תקדם אותך, בלי להשקיע כסף מיותר ובלי לבזבז את הזמן והאנרגיה שלך.

אני הולך לתת לך הזדמנות עכשיו, להתחבר לשקט ולשלווה הנמצאים בתוכך, ללמוד לקבל את עצמך, להתמודד עם רגשות קשים ולהפחית את המתח והלחץ בחייך.

המטרה שלי ברורה מאוד -
שהתכנית תוביל אותך לתוצאות!

אני יודע שברגע שיגיעו התוצאות החיים שלך יהיו יפים יותר, נעימים יותר, והסביבה שלך גם תרוויח. אבל לא רק אני חושב ככה,זה מה שיש לחלק קטן מהאנשים שחוו את התכנית שלי להגיד עליה:

כאן נחשפתי למיינדפולנס. גיליתי עולם שלם שממלא אותי ונותן שקט ורוגע פנימי. ובזכות המורה המדהים שלי, שחף אלדר, התחלתי לתרגל מדיטציה. נפתח לי חלון חדש של התבוננות והבנה, והכי נפלא, שזו רק ההתחלה.
דניאל גולן, מטפלת בתזונה

“אני השתתפתי בסדנה לפני שלושה חודשים לערך. הגעתי לסדנה מתוך אינטואיציה כלשהי, שהיא תחולל שינוי עמוק בחיי. אך כמה שהאינטואיציה שלי סימנה לי כך, אף פעם לא חשבתי שהתהליך שאעבור ישפיע וישנה בצורה כזו את חיי ואת דפוס החשיבה וההתנהגות שלי כלפי עצמי ובפרט את האהבה שלי כלפי עצמי. כל זה, בתהליך של חודשיים וחצי, אינטנסיביים, של התמסרות מוחלטת לתהליך ולדרך, תוך כדי חשיפה של הרבה מפצעי נפשי ועברי, וכל זכרונותיי … הפגישו אותי במפגש עמוק עם עצמי ועם האני הפנימי שלי, וכיוונו אותי לעבר מטרה של הכרת האני עצמי והתמודדות עם כל משמעות העניין, מהדבר הכי קטן שקיים בי לדבר הכי גדול ומשמעותי, שבעייני הוא הדרך לאהבה עצמית ולקבלת האני העצמי שלי, בדיוק כפי שאני. גם היום, שלושה חודשים אחרי התהליך אני רואה מיום ליום את השינוי שהסדנה עוררה בחיי ואת הדרך שהנני עוברת מאז ועד היום. אין לי ספק, שזוהי אבן דרך בחיי. ואני מאמינה שהגעתי לסדנה ולשחף כיוון שזה משהו שהיה צריך לקרות כחלק מהתליל והמסע שהנני עוברת בחיים.
שחף כמדריך וכאיש דרך, מנטור, לכל המשתמע מהדבר, הוא לימד אותי רבות, השרה בי רוגע, שלווה ורצון להתמודד עם פחדיי העמוקים ביותר. וככלל הסדנה עזרה לי לקבל ולהבין את עצמי, עזרה לי בקשר שלי עם הוריי ובמיוחד באמונה העצמית שלי בעצמי ובמי שאני. ממליצה בחום לכל מי שמחפש לגלות טיפה מעבר, לחולל שינוי טוב בחייו, ולכל מי שמרגיש שהוא פשוט לא מרגיש, מעין על אוטומט בכל מירוץ החיים הזה”

הדס אליהו

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

אני רוצה להזמין אותך לתוכנית
המיינדפולנס הדיגיטלית שלי "חוזרים הביתה"

מה מחכה לך בפנים?

9 שיעורים שמורכבים
ממספר חלקים

מעל 1000 דקות של
לימוד ותרגול

גישה לכל החיים לכל
התכנים ללא הגבלה

ועוד 3 בונוסים מפנקים בשווי כולל של מעל 500 ש"ח:

סילבוס "חוזרים הביתה" לפי סדר השיעורים:

כדי שיהיה לך קל ונוח לצפייה, כל שיעור מחולק לשלושה חלקים: שיעור - תרגול - דיון ובנוסף, כל השיעורים מכילים תרגולי בונוס נוספים ממני אלייך באהבה ❤

הקדמה מדיטציה למתחילים
שיעור 1 – הטלסקופ – היכרות עם מושג העצמי והחלקים השונים שלו.
שיעור 2 – נעים ולא נעים בדיאלוג הפנימי – נתרגל דרכים לראות את עצמנו בזויות שונות ונבין מה עושים כשנקלעים למצבי קצה ומאבדים את היכולת לראות את הדברים בצלילות דעת.
שיעור 3 – איך להקשיב לשקט שבלב – נבין מה ההבדל בין הקשבה מהלב והקשבה מהראש על מנת ליצור מרווח בין המחשבות ולהביא יותר שקט.

שיעור 4 – ביטוי והעוצמה שבפגיעות – נלמד איך לבטא את רחשי הלב ופחות את מחשבות השכל.
שיעור 5 – פרידה ואי היאחזות – איך להיפרד מהדברים הקטנים והגדולים שמפריעים לנו בחיי היום יום. בונוס תרגיל מתקדם לגילוי דרך להתגבר על מצבי איבוד שליטה שמובילים לפעולות מזיקות
שיעור 6 – להפנים את הגוף – נתרגל איך מפנימים ידע ומחברים אותו לגוף. “ידע הוא כח פוטנציאלי” אך כשהוא לא ממומש הוא הופך להיות כבד ולפעמים אף גורם לנו לאמץ גישה קורבנית לחיים.

שיעור 7 – קשיים – אחרי שהעמקנו בהיכרות הפנימית, נעבור להתייחס לחמשת הקשיים הבסיסיים אצל כל אדם שמתעוררים בכל הרגעים הקשים ביום יום. נעבוד על טכניקה ייחודית וחשובה להתמודד עם אותם קשיים.
שיעור 8 – עבודה עם הקשיים באמצעות 4 האלמנטים – נלמד את כוחם של ארבעת האלמנטים – אדמה, מים, אש ואויר – בהתמודדות עם קשיים.
שיעור 9 – כוונת הלב, כוונה אוהבת – נלמד ונתרגל טכניקה רבת עוצמה שתכניס לחייך הרבה רוגע, שקט, שלווה ואהבה.

שיעור בונוס 1
חוזרים הביתה אקסטרא – העצמת הטוב ושמחת הלב

שיעור בונוס 2
איזון אנרגטי וצ’אקרות – שיעור ותרגול

שיעור בונוס 3
נשימה, גוף, אחול השתנות – שיעור ותרגול

אז כמו שאפשר לראות התוכנית מכילה בתוכה את כל מה שצריך לדעת ולהכיר

בשביל ללחוץ על הכפתורים הנכונים שיעזרו לך להתמודד עם האתגרים הבסיסיים של כל בני האדם.
9 שבועות של תרגול ולמידה שיאפשרו לך לחזור הביתה פנימה לשקט שתמיד חיפשת.
ויותר מזה… בהצטרפות היום, ומכיוון שאני רוצה להבטיח את ההצלחה שלך בתוכנית
ולהבטיח את העלייה שלך לרמה הבאה,

אני מוסיף לתוכנית "חוזרים הביתה" גם 3 בונוסים רציניים:

מה ההשקעה שלך בתוכנית המיינדפולנס הדיגיטלית שלי "חוזרים הביתה"?

הייתי יכול לתת לך כמה הקלטות של מדיטציה עם מוזיקה מרגיעה ברקע ולמכור את זה בכמה עשרות שקלים. אבל רציתי לבנות תכנית מלאה ולא להחסיר ממנה שום דבר, כדי באמת לאפשר לך להשיג תוצאות. אם הייתי מציע תכנית דומה ומעביר אותה באופן פיזי, העלות, כולל הבונוסים הייתה 1,370 ש”ח!
אבל רציתי לאפשר לכמה שיותר אנשים להתמודד עם התקופה הנוכחית בצורה יעילה שתהפוך את החיים שלהם והעולם שלנו למקום נעים יותר לחיות בו. עכשיו זו ההזדמנות להצטרף לתוכנית בהשקעה מינימלית כדי להפוך את החיים שלך לנעימים יותר, ללמוד לקבל את עצמך ולחיות בתחושת ביטחון.

לכן אני מציע לך את תכנית המיינדפולנס הדיגיטלית שלי "חוזרים הביתה"

ב-12 תשלומים של 34 ש"ח בלבד!

זה אומר שאני מעניק לך :

בנוסף לשיעורי בונוס וצ'ופרים נוספים!

אני מבטיח לך – בסוף התהליך שקט ורוגע פנימי יישארו איתך וילוו את מהלך חייך

לפני ההרשמה כדאי שנתאם רגע ציפיות:

אם נראה לך שתוך כמה ימים החיים שלך ישתנו, אז חשוב לי לומר לך שזה ממש לא הכיוון…
מדובר באחד הכלים העוצמתיים להתפתחות אישית, אבל זה ייקח לך זמן, תידרש ממך השקעה של אנרגיה, להעלות את המודעות שלך בתוך העשייה היומיומית. יידרש ממך זמן, אין צורך להשקיע בזה את כל היום ואפילו לא כמה שעות, אבל כן יש לפנות זמן לתרגל ולצפות בשיעורים. לעיתים כדאי לצפות בשיעור מסויים כמה פעמים, כל שיעור יש לתרגל במשך שבוע לפחות. זו לא תכנית נגעת נסעת, זו תכנית שיש ליישם כדי לקבל תוצאות, כל מה שמיישמים מתחיל כבר ליצור שינויים קטנים שהופכים לגדולים. אף אחד לא יעשה כאן את העבודה בשבילך, כן יש כאן את ההכוונה הנכונה להגיע לתוצאות והתפתחות אמיתית.

למי זה מתאים?

9 שיעורים שמורכבים
ממספר חלקים

מעל 1000 דקות של
לימוד ותרגול

גישה לכל החיים לכל
התכנים ללא הגבלה

ועוד 3 בונוסים מפנקים בשווי כולל של מעל 500 ש"ח:

כל זה ב-12 תשלומים של 34 ש"ח בלבד!

זה אומר שאני מעניק לך:

בנוסף לשיעורי בונוס וצ'ופרים נוספים!

אם הבנת שזה מתאים לך ויש לך את הנכונות להשקיע בעצמך 6 ש"ח ליום כדי להפוך את החיים שלך לנעימים יותר,

הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון לעבר
חיים חדשים של שקט ורוגע אמיתי!

לרכישה והצטרפות לתכנית במחיר של 34 ש”ח X12 בלבד במקום 1,370 ש”ח

אוקיי הבנתי, אבל שחף,
איך זה עולה רק 4 ש"ח ליום?

השקתי את התוכנית וראיתי שאנשים ממש הצליחו ליצור שינוי מהותי בעזרתה, להגביר את החיבור לעצמם, להעצים את הביטחון העצמי, להפחית את המתח ולגלות את השקט. אז החלטתי שהשארת המחיר הנגיש תהיה אחת התרומות שלי לחברה. בזמן כל כך מורכב להתמודדות, כשאי ודאות, פחד וחרדה מציפים את כולם, חשוב שלכולם תהיה גישה לכלים המדהימים האלה שאני מלמד. אני מכיר תכניות, מורים, מאמנים ומטפלים שלוקחים תמורת עבור הרבה פחות ידע, הרבה יותר כסף, יכולתי בקלות לתמחר את התכנית גם ב 3000 ש"ח, אבל המטרה שלי היא לעודד יותר אנשים לקחת אחריות על עצמם ולחיות חיים של שקט ושלווה.

יש לי כבר מטפל, מורה או מאמן שמלווה אותי, האם אני באמת רוצה את זה?

אם יש לך סיפוק מלא מהמצב... אז לא (אם כך אולי כדאי לשאול את עצמך למה קראת עד כאן).

יש לי התלבטות... אפשר לבטל אם לא הגעתי לתוצאות או אחרי 30 יום?

מממ... כדאי לשחרר זה לא בשבילך. אם אין לך מוכנות ״לסכן״ 6 ש״ח ליום, בשביל לגלות דרך להפוך את החיים לנעימים יותר.. כנראה שהתכנית לא בשבילך..

אם לא קיבלתי פרטי גישה, מה לעשות?

פרטי הגישה יישלחו אלייך כ 30 דקות לאחר ההצטרפות. חשוב להקליד נכון את כתובת המייל שלך, וגם לבדוק את תיקיית קידומי מכירות, תיקיית עדכונים וגם את הספאם.

זה נשמע שזה דורש השקעה,
כמה זמן זה באמת לוקח?

בהתחלה יהיה צורך להשקיע זמן ללמוד את התכנית ולאחר מכן התרגול יהפוך לחלק בלתי נפרד משגרת היומיום, יהיה צורך לפנות 15-45 דק' ביום.

אני יכול לעשות את זה בעצמי בעזרת סרטונים חינמיים?

בגדול אפשרי אבל עד לגבול מסוים וחבל להישאר מתחת לגבול הזה.

האם יש ליווי בתוכנית?

כן, יש לך מפגש קבוצתי חודשי אחד לפחות (ייתכנו חודשים בהם יתקיימו יותר) בהנחייתי למשך 3 חודשים, שם אפשר גם לשאול ולשתף, בנוסף קיבלת מפגש וידאו ללא עלות ויש גם קבוצת וואטסאפ שאפשר להיעזר בה

זאת תוכנית אונליין, נכון?

כן. בהצטרפות היום מקבלים גישה לכל החיים לתוכנית, תוכלו לצפות בה מכל מקום ובעזרת כל מכשיר דיגיטלי שמחובר לאינטרנט.

9 שיעורים שמורכבים
ממספר חלקים

מעל 1000 דקות של
לימוד ותרגול

גישה לכל החיים לכל
התכנים ללא הגבלה

ועוד 3 בונוסים מפנקים בשווי כולל של מעל 500 ש"ח:

כל זה ב-12 תשלומים של 34 ש"ח בלבד!

זה אומר שאני מעניק לך:

בנוסף לשיעורי בונוס וצ'ופרים נוספים!

אם הבנת שזה מתאים לך ויש לך את הנכונות להשקיע בעצמך 7 ש"ח ליום כדי להפוך את החיים שלך לנעימים יותר.

הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון לעבר
חיים חדשים של שקט ורוגע אמיתי!

שחף אני רוצה להצטרף!

לרכישה והצטרפות לתכנית במחיר של 34 ש”ח X12 בלבד במקום 1,370 ש”ח

Scroll to Top
דילוג לתוכן