אחרי שהעביר מעל 5,000 איש בסדנאות פיזיות ואחד מהמרצים הבכירים במכללת רידמן שחף אלדר מציג:

מוכרת לך התחושה כשמישהו עושה או אומר משהו זה מיד מעורר בך כעס או אי נוחות?
שקורה משהו בסביבתך וזה כל כך משפיע עליך ומצליח להוציא אותך מאיזון וגורם לך לאיבוד שליטה אל תוך מחשבות או פעולות בלתי נשלטות?

"BREATHING"

סדנת ריברסינג בת 3 שעות שתגלה לך:
איך לצאת מהתקיעות לנוע קדימה ולהשתחרר מהסטרס היומי ומאכילה רגשית

(גם אם נדמה שאין דרך יציאה מהלחץ היומי)

באמצעות נשימה מעגלית (Rebirthing):

אנו מנקים את הגוף ממטענים רגשיים וחוויות שליליות מהעבר, מזרימים חמצן באופן יסודי אל הגוף ונטענים באנרגיה חדשה

האנרגיה מעבירה את הגוף לידה מחדש המשפיעה עלינו בכל תחומי החיים

משחררים חוסר נוחות רגשי עמוק, מעצימים את החיבור הפנימי משחררים תגובות אוטומט וחסמים ומרגישים הקלה משמעותית

על התהליך שעוברים בסדנה:

בסדנה של 3 שעות עוברים וחויים ריפוי נפשי עמוק.

תקבלו כלי שיעזור לזהות ולפתור מצבים של אי שקט ורעב ריגשי שמובילים לאכילה רגשית ועוד כלים פרקטיים שניתן ליישם בחיי היום יום.

נכנסים לתהליך עוצמתי של שחרור התקיעות בחיים ומטענים רגשיים מתוך הגוף באמצעות נשימה מעגלית.
ולומדים איך להזרים אנרגיה מרפאת בשאיפה ולשחרר בנשיפה.

סדנת ״מרחקים גדולים בצעדים קטנים״
עם שחף אלדר

בסדנה באמצעות תרגול נשימה מעגלית (rebirthing)
אנו ננקה את הגוף ממטענים רגשיים וחוויות שליליות מהעבר ונזרים חמצן ואנרגיה חדשים.
האנרגיה העוצמתית הזו מעבירה את הגוף לידה מחדש ומשפיעה על כל התחומים בחיינו. באמצעותה משתחרר חוסר נוחות רגשי עמוק, ומעצימים את החיבור העצמי ומרגישים הקלה משמעותית.

למי מתאימה הסדנה?

וההשקעה שלך בעצמך?

127 שקלים

97 שקלים בהרשמה מוקדמת!

למועדים ולשריין מקום לסדנה מלאו את הטופס ועברו לדף התשלום

100% אחריות
לא אהבת את הסדנה כסף יוחזר!

האחריות שלי אלייך היא שהידע שאני הולך להעביר לך הוא איכותי, ברור, ויישים.

אם אחרי שעברת את הסדנה שמעניקה לך ערך מדהים

ששוה לפחות פי שניים מהמחיר שלה שלח לי מייל ל- shahaf@shahafheal.com

ואני אחזיר לך את כל הכסף בלי שאלות בכלל.

בונוסים

ישנם שני דברים שאני יודע מראש שחיוניים לך

“המסלול פנימה” קורס דיגיטלי לאיזון נפשי רוחני ושימור האפקט של הסדנה.

שיחה אישית של 20 דקות בטלפון להשלמת התהליך לאחר הסדנה.

מי אני?
שמי שחף אלדר, מתמחה בטיפול ברעב/אי שקט רגשי ואכילה רגשית. זה מספר שנים אני מעביר סדנאות ריברסינג, אשר לא אגזים אם אתאר אותם כמחוללות פלאים.
למעשה, לא חשבתי שאגדל להיות מטפל ואסייע לכל כך הרבה אנשים בהתמודדות עם המצבים הכי קשים בחיים. אלא שהמסעות השונים והקשים בחיי הובילו אותי לייעודי.
הכל התחיל בעיר ערד, שם נולדתי וגדלתי. הייתי ילד שמנמן ולמרבה הפלא זה לא הפריע לי להיות מאושר ושמח באותה תקופה. זה התחיל להפריע דווקא בגיל ההתבגרות- התחלתי להרגיש שאני שמן ושלא נוח לי עם המראה שלי, וזה מאוד הציק לי במשך שנים ארוכות לאחר מכן. בנוסף בגיל 18 חליתי בקוליטיס (דלקת כרונית במעיים) מחלה קשה להתמודדות, שמלווה בהרבה כאב וסבל. הכאבים החריפו אחרי תקופה שלקחתי תרופות.
הרגשתי רע, עייף ותשוש כך שהחלטתי להפסיק ליטול אותן. הייתי תחת מעקב רפואי אחר מצבי וביקורות רפואיות כל כמה חודשים.
בביקורת האחרונה שהייתה לי, כשאני רק בן 18, הרופא מסר לי את הבשורה הבאה:
“כדאי שתלמד לחיות עם המחלה כי אין לה מרפא.”
אפשר להגיד שנכון לאותו רגע חיים נחלקו לשתיים, לפני המשפט הזה ואחריו. חשבתי לעצמי, למה שאמשיך להגיע לביקורות אם הרופא בעצמו אומר שאין מרפא? אז חייתי איתה, ולמרות המחלה בגיל 21 טסתי לארה”ב כדי לעשות את המכה, כמו שצעירים רבים חולמים. הקמתי חברה לשיווק ומכירות. בהתחלה הרווחתי הרבה כסף, אחר כך הפסדתי פי שלוש. נכנסתי לחובות גדולים בגיל מוקדם, הצלחה וכישלון הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי. כמו רכבת הרים, היום אני מבין שגם הכישלון הזה היה הצלחה…

מכאב אל התחלה חדשה
אורח החיים הזה גרם לי להיות טרוד, לחוץ, איבדתי שליטה לעיתים ובגדול הרגשתי עבד לרגשות שלי. הסתכלתי אחורה, על מה שהשגתי ועל מה שזה עשה לי והתחלתי להבין- אני אחראי למחלה שלי! לא באופן מודע וישיר, אבל המרדף אחרי הכסף ואחרי הרצון להרזות הובילו אותי לכך שהייתי מוכן לעשות הכל חוץ מלהתאמץ.
פשוט נתתי לגורמים שליליים להיכנס למקום הכי פנימי שלי. החלטתי שאני חייב לעשות שינוי, והשינוי יתחיל במחשבות שלי.
מתוך ההבנה עמוקה הזאת שאני אחראי למחלה שלי ולא אף אחד אחר, המחלה פשוט נעלמה! הכאבים הפסיקו והתחלתי להרגיש טוב כנגד כל מה שהרופא אמר לי. הבנתי שהלחץ והטרדות פשוט יצרו את המחלה שלי, ושחרור המטענים האלה מרפא את הגוף והנפש. בתוך כל האופוריה הזו התחלתי לשאול את עצמי שאלות: מי אני? מה אני עושה כאן? מה הייעוד שלי? לאחר זמן קצר הבנתי שאני במקום הלא נכון. בניגוד לכל מה שהייתי עד אז, טסתי להודו.

מסע אל תוך עצמי
רציתי לטייל, להתנקות, ואכן עברתי מסע מדהים שבמהלכו נחשפתי לרייקי. הבנתי שיש פה משהו גדול וחיפשתי מטפל שילמד אותי את השיטה. כך הגעתי למדבר ברג’אסטאן, שם עברתי קורס רייקי רמה 1 אצל אחד המאסטרים הבכירים בדרום הודו לרייקי ושיאצו שנמשך שלושה ימים. האמת? הרגשתי מטופש. כלום לא קורה. ניגשתי למאסטר ואמרתי לו את זה, והתשובה שלו הפתיע אותי עוד יותר: “ברור, אתה חושב שאתה יכול לשחרר מטענים של שנים בכמה ימים? תמשיך לטפל בעצמך וכשזה יצטרך לקרות זה יקרה.”
כמה הוא צדק, אחרי 21 יום זה פתאום קרה- הרגשה מדהימה של אנרגיות אינסופיות שזורמות אליי, חלומות מטורפים ותחושה שלא הכרתי עד אז אפילו במעט. החלטתי שאני רוצה להעמיק ולהבין את התחושה הזאת, עליתי לצפון לחפש מאסטר לרייקי ושיאצו רמה 2. באופן הזוי פגשתי את המאסטר מהדרום, שלראשונה בחייו עלה עם בנו אל הצפון, עזבתי הכל והתמסרתי אליו לעשרה ימים ששינו את חיי וגילו לי את ייעודי.

גילוי הפסיכותרפיה הטרנספרסונלית
החלטתי שהגיע הזמן לגלות את המטפל שבי לעולם, שהמהות והייעוד שלי הם להפוך למטפל/מורה. חזרתי לארץ ומיד נרשמתי ללימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית במכללת רידמן ללא כל רקע או ידע מוקדם, פשוט מתוך ידיעה פנימית עמוקה שזה ייעוודי. הלימודים שפכו אור על תובונתיי וחוויתי תהליך התפתחות מדהים במעבר בין איבוד שליטה לשחרור שליטה, גיליתי בעצמי תכונות ויכולות שלא האמנתי שקיימות בי.
משמנמן ועצלן הפכתי להיות שגומע מרתונים לארוחת הבוקר… אני! הילד השמנמן! מרתונים!
למושגים ” רעב רגשי ואכילה רגשית” נחשפתי תוך כדי הלימודים, גיליתי שרבים הם האנשים המתמודדים עם בעיות האלו, הם גם חושבים שקשה מאוד להשתחרר מזה ואולי אף בלתי אפשרי,אך לא כך הדבר.
בעזרת הכלים שרכשתי יש ברשותי את הידע והניסיון ללמד, להעצים ולתת כלים לשחרור אנשים המתמודדים עם התמכרויות, רעב רגשי ומצבי תקיעות בחיים. במקביל ללימודים ואחריהם, ליוויתי מספר מורים, כדי ללמוד לעומק איך ללוות תהליכים רבי-עוצמה. התמקדתי בשיקום בבריאות הנפש והיום אני מלווה את תהליכים פרטניים, קבוצתיים ומטפלים במסלול הכשרתם במכללת רידמן. לאחר מסעות רבים בעולם במפגש עם אנשים ותרבויות נוכחתי להבין שכולנו באים לאותו דבר חוויה של יחד ללא שיפוטיות והגדרות של הטיפול הנכון והוא הטיפול באנשים ולא בבעיות. הנוסחה שלי אינה נוסחת קסם, אני מוביל אנשים למסע השחרור שלהם מתוך אמונה שלכל אחד ואחת יש את היכולת לחוות שחרור גופני נפשי ורוחני.
ככה הקמתי את “מרחקים גדולים בצעדים קטנים.”, פתרון שלם לאלו שרוצים לקחת צעד קדימה בחיים

שאלות נפוצות:

לא, הסדנה מתאימה לאנשים שהתנסו בריברסינג וגם לכאלה שרוצים להתנסות.

לא. הסדנה מתאימה לכל מי שתקוע רגשית מכל סיבה שהיא, ובעקבות כך אינו מתקדם כפי שהיה רוצה ולאנשים שרוצים לגלות
יותר שמחה, אהבה וחיבור עצמי.

הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון לעבר
חיים חדשים של שקט ורוגע אמיתי!

שחף אני רוצה להצטרף!

Scroll to Top
דילוג לתוכן