שחף אלדר מציג:

שיטת הלוטוס

במיוחד לנשים שלא רוצות להתפשר על ההתפתחות האישית שלהן ועל השינוי שהן מייחלות לעצמן בחיים

אחרי כמעט עשור של הכשרות מטפלים במכללת רידמן
ותהליכים קבוצתיים טרנספורמטיבים למאות נשים וגברים
ואחרי שהנחה סדנאות ריברסינג לעשרות אלפי משתתפים עד היום
שחף אלדר מביא אלייך את התהליך המתקדם
או יותר נכון
את
ההייטק של עולם ההתפתחות האישית

הדרך לעבור שינויים רדיקליים – תוך 6 חודשים
וליצור פריצה במקומות הסבוכים של החיים
(אלה שאת סוחבת שנים ולא מצליחה לשחרר)

קבוצת התפתחות ברמה אחרת

** תהליך ליווי קבוצתי עמוק, עם ליווי אישי, תוכניות דיגיטליות וסמינרי הזנקה חודשיים. 

התהליך הקבוצתי מתאים לך אם:

את היית בטיפול ואחרי חודשים ולפעמים שנים, את עדיין חווה שוב ושוב את אותה התקיעות ודפוסים שחוזרים על עצמן.

בוער בך לצאת לדרך חדשה של מימוש, פריצת הגבולות של עצמך ואת רוצה להעמיק פנימה ולהצליח ליצור שינוי מהשורש. 

את רוצה לחוות את הכח של הקבוצה לאפשר לשינוי שלך להתממש.

את רוצה לקבל זווית חדשה על הקשיים שלך שלא חשבת ולא באמת הכרת כל השנים האלה.

את החלטת שזה הזמן להשקיע בעצמך באמת ולשים את הצרכים והרצונות שלך במקום הראשון.  

seen on

איך משנים דפוסים של שנים?

זה באמת נשמע מסובך, אבל האמת היא שבעזרת הכלים הנכונים והגישה הנכונה
כשעושים תהליך עומק בליווי המדוייק לך, פתאום נחשפים לזויות אחרות וחדשות
שבכלל לא חשבת עליהם. פתאום מצליחים לראות את הקושי, או הבעיה (קשה ככל שתהיה)
ממקום אחר לגמרי, מפתיע וכזה שיוצר סוף סוף תחושה של שחרור אמיתי.
וזאת החוזקה האמיתית שלי בכל התהליכים שאני מעביר. אני מצליח פעם אחר פעם לעזור לך למצוא את הדרך לנקודת מבט חדשה שתיצור את כל השינוי.

נשים וגברים שמגיעים לתהליך מצליחים לשנות:

למי כדאי להצטרף לשיטת הלוטוס

למי שמרגישים שהם מחפשים תהליך התפתחות חדש ואחר ממה שהכירו עד היום, כזה שיוכל לפתוח אותם למקומות חדשים ופורצי דרך בעצמם.​
כל מי שבמשך שנים היו עסוקים בדאגה לכולם מסביב ובחיי היום יום, ועכשיו מרגישים שהגיע הזמן ליצור שינוי. לא ברור להם בדיוק מהו, אבל הם מרגישים חזק בבטן שזה הזמן עבורם להתחיל תהליך של בירור פנימי עמוק. ​
למי שמכירים או רוצים להתנסות בריברסינג המשולב יחד עם תהליך קבוצתי עוצמתי. ​
אנשים שמחפשים כלי אחר ולא בהכרח רוצים תהליך עם מטפל 1 על 1.​
למי שמחפשים למצוא זוויות חדשות ולהאיר באור חדש על הקשיים שלהם. ​
לאנשים שצמיחה והתפתחות הוא דבר חשוב עבורם ורוצים לעבור לרובד עמוק יותר ולחוות שינוי. ​
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מה המעטפת שתקבלי כדי להצליח ליצור שינוי?

סדנת עומק חודשית
את חלק מקבוצה מהרגע הראשון! ובכל חודש נפגשים פיזית ל5 שעות. אני לא רוצה לחשוף מראש מה בדיוק הולך להיות בכל מפגש, אבל רק אגיד שאת תעבדי דרך כלים חדשים שלא הכרת והכח של הקבוצה יאפשר לך להגיע לתובנות פורצות דרך. כשתיכנסי תביני ותרגישי את זה בעצמך.
מפגש אונליין חודשי
בכל חודש אנחנו ניפגש גם באונליין. במפגש אנחנו נעבד, נתמוך וניתן עוד מקום לתהליך האישי שלך להעמיק. זה אולי נשמע כמו עוד זום, אבל זה רחוק מזה. האנרגיות שתחווי במפגש יאפשרו לך להעמיק פנימה גם מהמחשב בבית.
הסתכלות חדשה על קושי
כחלק מהתהליך וכדי להצליח ליצור שינוי אמיתי את תקבלי זוויות חדשות והתבוננות אחרת, נקודת מבט שונה ממה שהיית רגילה לה עד היום. זו בדיוק הדרך להצליח לשחרר מקומות שיושבים על המערכת כבר עשרות שנים ולא מצליחות לזוז קדימה.
ריטריט בן יומיים
כל חצי שנה ריטריט בן יומיים יחד איתי. אני קורא לו ריטריט הניסים שם את תאפשרי לעצמך להתנתק מהכל ופשוט לצלול ולצאת ממנו נקייה יותר, נושמת יותר, פשוט יותר את!
Click Here
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בית הספר הדיגיטלי

כדי לתת לך מעטפת נוספת לתהליך את מקבלת ממני את כל הקורסים הדיגיטליים להתפתחות אישית. מעל ל70 שעות המחולקות ל14 קורסים שונים.

אחריות ברזל

100% אחריות אם תגיעי לפחות ל 90% מהמפגשים
ולא תהיי מרוצה או תרגישי שבאת על שכרך
אחזיר לך את כל הכסף ששילמת בלי שאלות, כוכביות או אותיות קטנות.

לאיזה מקומות חדשים נשים בקבוצת הלוטוס מצליחות להגיע?

(תגובות אנונימיות כדי לשמור על פרטיות)

פריצות דרך במערכות היחסים החשובות בחיים שלהן (מערכת היחסים עם האמא, עם הילדים, בזוגיות)
"אחרי שנים של נתק וכעסים הצלחתי לשחרר את המטען לאמא שלי. שנים של טיפול לא עזרו ופה תוך מספר חודשים זה קרה ואנחנו היום במערכת יחסים טובה ואוהבת"
מציל זוגיות
"הגעתי ללוטוס על קצה הזוגיות שלי לפני פרידה, הייתי בטוחה שזה הסוף ושהבעיה היא אצל בן הזוג שלי, אחרי תהליך עמוק מצאתי דרכים אחרות להתנהל בזוגיות ולהציל את הספינה שכבר הייתה נראית אבודה, באמת שלא הבנתי כמה השלכתי החוצה על כל העולם ואחותו והכל זו הייתי אני."
מתקיעות לתנועה
"הייתי אבודה ובדיכאון בלי עבודה וחסרת מעש כמה שנים, הגעתי לסדנת ריברסינג אחת והאמת לא ממש חוויתי שינוי אבל משהו בתוכי הרגיש שזה המקום הנכון לי ונרשמתי ללוטוס בלי לשאול יותר מידי שאלות עם האמונה קטנה והרבה ספק ווואלה הופתעתי, אחרי חודשיים רציתי לעזוב כי לא הרגשתי תנועה ושחף אמר לי חכי, תוצאות רואים בסוף לא בהתחלה והאמת שכבר חודש אחרי הגיע תנועה מטורפת לחיי, מצאתי עבודה והחיוך חזר לפניי, ממליצה בחם על תהליך הלוטוס, עד שלא מנסים לא מאמינים נקודה."
תשובה לאכילה רגשית
"אכלתי רגשית בבולמוסים חסרי שליטה במשך שנים ניסיתי דיאטות, תהליכי תזונה, העצמה אישית וכל מיני דברים שלא באמת עזרו בסוף היום תמיד הייתי זוללת עד שהגעתי ללוטוס והבנתי שהתשובה בכלל לא נמצאת איפה שחיפשתי, רחוק מזה, התשובה הייתה במקום אחר לגמרי וקשורה יותר ליחסים ואינטימיות שגרמו לבולמוסים, הזוי שכמעט לא התעסקתי בבולמוסים עצמם, כמו ששחף אומר, הוא מטפל בגורמים לאכילה רגשית וכך היה, פשוט קסם של תהליך שגרם להפחתת הבולמוסים והרגשות הקשים שלי בצורה בלתי רגילה, ממליצה בחם מכל הלב פשוט להצטרף, אם זה לא יצליח שחף גם מחזיר את הכסף ומההיכרות שלי איתו, ששחף אומר הוא עומד מאחורי המילה כמו ברזל."
חיבור נכון לרצון
"כשהצטרפתי ללוטוס במפגש הראשון לא ידעתי אפילו להגיד מה אני רוצה להשיג, שחף אמר שזה חשוב להיות בחיבור למטרה ולרצון, עד אותו רגע לא חשבתי על זה בכלל, אחרי שהסכמתי די בכח אני חייבת לומר להגיד מה אני רוצה, זה התחיל לחלחל ופתאום הגיעו ניסים ונפלאות לחיי, יחסים השתפרו, מצב כלכלי והחשק שלי לחיים באופן כללי, הייתי סקפטית וצינית ועדיים נרשמתי לתהליך כי משהו בפנים הרגיש נכון, במפגש הראשון רציתי לעזוב זה היה נראה לי הזוי ובמפגש האחרון כבר ממש לא רציתי לעזוב, קבוצת הלוטוס הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי והפכה את החיים שלי 180 מעלות, אם יש ספק אז אין ספק תצטרפו עוד היום שלא תצטערו שלא הצטרפתם מזמן."
יחסים עם הילדים
"היחסים שלי עם הילדים תמיד היו יחסים פונקוציונליים כמו ששחף קורא לזה, היינו בקשר רק שהם היו צריכים משהו ובארוחות חג ושישי לפעמים, הרגשתי שמשהו חסר בקשר ולא ידעתי מה, בתור האמא גם לא מצאתי דרך להתקרב אליהם שהייתי מתקשרת השיחות היו קצרות ובאנליות, רציתי להתקרב יותר ולא ידעתי איך, לפעמים במצבי מצוקה של מחלות ומשברים היינו יותר קרובים אבל פחות יצא לנו לשמוח ולבלות יחד, הגעתי לקבוצת הלוטוס קצרת אמונה ואחרי מספר מפגשים דברים התחילו לזוז ופתאום אפילו הילדים התחילו להתקשר אליי, אל תשאלו אותי איך והאמת שגם לא אכפת לי העיקר שהיום אנחנו יותר קרובים, מאושרים ומרגישים כמו משפחה, תודה לשחף והצוות על הניתנה והלב שהם משקיעים בכל מפגש, יש לי כבוד גדול למה שהולך שם גם בלי לתת לזה מילים ספציפיות או להבין מה אתם עושים, ממש מורגש שאתם בשליחות."
שקופית קודמת
שקופית הבאה

במה התהליך שונה מתהליכי התפתחות אחרים?

בשונה מהרבה מאוד תהליכים שתפגשו, כאן, אני לא מביא אג’נדה או נושא משלי למפגשים. התפקיד שלי הוא לפנות מרחב למה שיגיע בתוך המפגש. בעזרת הכלים השונים המשולבים בתוך העבודה במפגשים, מהר מאוד הקבוצה מגיעה למקום מאוד אמיתי, כנה ופשוט שמאפשר לך להרגיש בנוח. מאפשר לך להרגיש שיש לך מקום להביא כל מה מה שתרצה לתוך המפגש.
הריברסינג, העבודה עם הגוף היא כמו תנור טורבו שמאיץ תהליכים ועוזר להטמיע אותם לגוף ולרגש. להישאר עם הניתוחים והמוח וההבנות יש לזה תקרת זכוכית מאוד נמוכה.

אם אנחנו לא מכירים

שמי שחף, אני מדריך ומטפל מוסמך בוגר מכללת רידמן, איש סגל ומרצה במגמה לפסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית (הצלחתם לבטא? שאפו). במילים אחרות: אני עוסק בתשובות לשאלות שמובילות לקשיים הכי גדולים שלנו. כולנו מתמודדים עם בעיות. אם היינו יודעים מה הפתרון לבעיותינו – הן היו נפתרות. אך אין פתרונות פלא. אין שיטה אחת מנצחת, נס שיעלים את הצרות והדאגות שלנו ולכן אין להבטיח נוסחאות קסם. 
מה שאני כן מבטיח בפה מלא הוא פתרון. לתפיסתי, לכל בעיה יש גורם, לכל שאלה תשובה, ולכל בעיה יש פתרון. 
הרגש, הנפש, הגוף, האנרגיה והרוח – כרוכים אחד בשני, דבר תלוי בדבר. שם טמונות כל התקלות, ושם נמצא את התשובה.  אני מאמין ששחרור עצמי הוא מסע שכל אחד ואחת מאיתנו צריכים ללכת בו. אני מאמין שהעצמה פנימית היא יכולת, היא נרכשת, היא מתגמלת, ולכולנו מגיע לזכות בה. בעיניי, על אף שהמסע אל נבכי הנפש הוא אישי לחלוטין, במסע הזה צריך בן לוויה. מישהו שיהיה לצידך ויוכל להוביל אותך אל הפתרון לקשיים שנמצאים איתך כבר שנים.
אשמח להיות האדם הזה עבורך. 

אשמח לשוחח איתך לגבי התהליך

בשביל לשוחח איתי, פשוט ממלאים את הפרטים כאן
אנחנו נדבר ולאחר מכן נוכל להתחיל את הדרך המשותפת שלנו יחד.

במיוחד לנשים שלא רוצות להתפשר על ההתפתחות האישית שלהן ועל השינוי שהן מייחלות לעצמן בחיים!

Scroll to Top
דילוג לתוכן