הילינג

ראשית כל  עלינו להבין שאנו עשויים מאנרגיה כמו כל דבר בעולם. האנרגיה בנויה מתדרים וכל דבר עשוי מתדרים שונים ברמת דחיסות שונה. הביטוי הכי נמוך של אנרגיה מתבטא כחומר גשמי בעולם, ביטוי גבוה יותר אלו התדרים שמקיפים את גופנו שנקראים “הילה”.  ההילה בעצם משקפת את מצבנו הרוחני או הנפשי. תדרים אלו מורכבים בדחיסות גבוהה יותר והם יותר עדינים ודחוסים. ה”הילה” איננה מתממשת כחומר ולכן לא ניתן לראותה. כמו כן רגשותינו ומחשבותינו עשויים מאנרגיה המתממשת בעולם ועל כן נאמר: “מחשבה יוצרת מציאות”.

מה זה הילינג?

הילינג זה בעצם תהליך ריפוי אנרגטי. הוא מתבצע ע”י ניתוב והעברה של אנרגיה מהמטפל אל המטופל.  לאותם מצבים קשים בחיים כמו דכאון, חרדות, פחדים ועוד, יש השפעה ישירה על האנרגיה שלנו היכולה להתבטא בגוף הפיסי או הנפשי.  מצב זה נקרא חסימה אנרגטית, והוא יכול להתבטא ככאב, מחלות, דיכאון, ועוד שלל בעיות.

במצב בו אנו קשובים לאנרגיה, מודעים לה ולבעיותיה ופועלים באופן אותנטי בביטחון מלא,  מתאפשר ריפוי נפשי-גופני-רוחני. ניתן להתמיר אנרגיה ולשנותה ממצב למצב בעזרת הילינג. השינוי שהוא הריפוי מתבצע ע”י זיהוי צרכי המטופל באותו שלב והכנסת אנרגיה חיצונית אל המטופל דרך ההילר (מטפל בהילינג). ההילר מזהה את צרכי המטופל והמקומות הלא מאוזנים בעזרת שיח, מדיטציה, התבוננות, דמיון מודרך וחישה אנרגטית. 

איך עובד הילינג?

תחשבו על זה כך-  הנטייה הטבעית של הגוף והטבע הוא לשקם את עצמו כאשר נפגע.  בעזרת זיהוי החסימה המונעת את הריפוי ההילר יכול לשמש כצינור ,ולאפשר מחדש את זרימת האנרגיה הטבעית.  ההילר מתחבר לתדר של ריפוי ואהבה ומאפשר הולכה של אנרגיה אל המטופל למען ריפוי אנרגטי. דבר הנעשה לרב דרך ידיו במגע בגוף או בהילה, ניתן לטפל בהילינג גם מרחוק.

כאשר ההילר מטפל אנרגטית באדם נוצר קשר בין המחשבות, הרגשות והגוף הגשמי, חיבור גוף-נפש. במצב בו הגוף והנפש מאוחדים נוצר ריפוי ואיזון של שלל חלקי האדם ורבדי נפשו. האדם המטופל הוא חלק פעיל מהתהליך, ובשביל שההילינג יעבוד הוא צריך להתכוונן ולאפשר לתדר להיכנס אל תוכו.   אלוני, א’ (2008) טוען שכולנו עושים הילינג במודע או לא במודע, בין אם זה בהנחת יד במקום שכואב לנו או לילדינו, בחיבוק חם לאדם הזקוק לו, ואפילו דרך מוסיקה ניתן להעביר ריפוי אנרגטי.

העיקר הכוונה

הילינג מגיע ממקום של חיבור המטפל אל עצמו ואל תדר של אנרגיה חיצוני הנכון באותו רגע למטופל.  האנרגיה החיצונית נכנסת ומאפשרת זרימה חופשית ובריאה של אנרגיה שמתבטאת לבסוף בשינוי. כך ניתן לשנות מחשבות ורגשות הגורמים לדפוסי התנהגות קלוקלים כמו התמכרויות.  כמו כן ההילר, בזמן ריפוי גם חווה תהליכי ריפוי אישיים אנרגטיים מאחר והאנרגיה עוברת דרכו והוא גם מושפע ממנה. ההילר גם מושפע מהאנרגיה הלא מאוזנת של האדם ועל כן עליו להישמר מפגיעה אנרגטית ע”י כלים כאלו ואחרים המגנים עליו.

כמה סוגים של הילינג

תטא הילינג-  תטא הילינג היא שיטה שמתבססת על חיבור עמוק אל גלי התטא במוח, תת מודע ואנרגיית הבריאה. היא פותחה ע”י נטורפתית בשם וויאנה סטייבל, וכמו שאר סוגי ההילינג עובדת ע”י ניתוב אנרגיה מהמטפל אל המטופל.  בעזרת מדיטציה ואימון ניתן להתחבר אל התת מודע, לגלות חסימות, אמונות ותפיסות מושרשות בתוכנו אשר מפריעות ומשבשות את חיינו. תטא הילינג מאפשרת להתחבר אל תדר האהבה אשר גורם להצפה ולריפוי של בעיות, מחלות, דפוסי התנהגות עמוקים ועוד.

הילינג קבלי ויהודי-  הילינג קבלי הוא הילינג אשר מתבסס על מקורות הקבלה ויהדות, בעזרת שימוש נכון ביסודות הקבלה- צירופי אותיות, הספירות ואנרגיית הבורא.  ניתן להתאים לבעיות מסוימות את תדר הריפוי המתאים להם. הקבלה היא שיטה עמוקה ועתיקה אשר קצרה כאן היריעה לתאר אותה, אבל היא מדברת על כך שכולנו חלקיקי תודעה המחוברים אחד לשני, נשמתית ואנרגטית וכולנו חלק מהבורא. 

מקורות- 
אלוני, ל’ (2008). מהו הילינג? באתר “.reader.co.il”.

סמלסון, י וסמלסון, ל’ (2010). טיפול בהילינג, ריפוי בהילינג- האם הילינג יכול לרפא. באתר “reader.co.il”.

רוצים לשמוע עוד ?

Scroll to Top
דילוג לתוכן